Bize Ulaşın

Neden Bayilik Tercih Edilmelidir?

Güçlü bir markanın çatısı altında faaliyet göstererek, kısa sürede yüksek karlılık elde edebilir ve birçok konuda avantaj elde eldebilirsiniz. Neden Bayilik Tercih Edilmelidir? başlıklı yazımızda tüm sorularınızı cevaplandıracağız.

 

 • Bir işte başarılı olabilmek için tecrübe zaman ve uzmanlık gerekir. Eğer bir bayilik sisteminin içine dahil olursanız var olan bir deneyimi satın almış olursunuz. 
 • Bayilik veren firmalar işletmenin kurulması ve işletmenin büyümesi için birçok yol denemiş ve başarılı olmuşlardır. Bu yüzden size harika bir iş fırsatı sunar. 
 • Bayilik sistemleri francisee’lere pazarlama startejisi, firmanın işleyişi hakkında daha kolay bilgi sahibi olmak için eğitimler ve kitaplar sunmaktadır. Bu tür bayilik sistemleri farklı bir firma açıp orayı işletmek için kutacağın sisteme kıyasla daha kısa sürede daha çok kazanç sağlama fırsatı sunar.

Devamlı İş Birliği:
Bayilik sistemi ortak bir marka ile büyük bir sistemin içinde bulunmayı çok iyi bir iş fırsatı olarak sunar. Bayilik sisteminde tüm işletmeler birbirinden bağımsızdır fakat franchisor’ın gözetimi ve desteği ile ortak fayda sağlanır.


Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Eğer bayilik tercih ederseniz işe ilk başladığınız andan itibaren kurulu bir iş düzeniniz olmuş olur. Ve burada yönetim alanında kendinizi geliştirme fırsatına sahip olursunuz.
 • Franchisor firmadan birçok alanda destek alırsınız. Örneğin personel eğitimi, finansman ve benzeri alanlarda.
 • Franchisor firma ile aynı kaliteye ve aynı görünüme sahip olursunuz.
 • Sıfırdan kendi işinizi kurmak ile kıyaslayacak olursak bayilik sistemine dahil olursanız başarısız olma ihtimaliniz daha düşüktür.
 • Bayilik sistemine dahil olursanız iş modelini daha iyi anlamak için eğitim alırsınız.
 • Tanınırlığı yüksek olan bir markanın pantentlerinden ve tasarımlarından faydalanırsınız.
 • Hem kendi işinize sahip olursunuz hem de başarılı bir sistemin içine dahil olmuş olursunuz.

Birçok yatırımcı hangi bayilik sistemine dahil olacağına karar vermeden önce şu üç ögeyi göz önünde bulundurur.

 1. Statü
 2. Esneklik
 3. Para

Gofrette Franchise ve bayilik şartları hakkında detaylı bilgi almak ve franchise uzmanlarımızla görüşerek birebir ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için bize ulaşın.
[email protected] üzerinden bize mail atabilir ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. 
Aynı zamanda hızlı iletişim kurmak ve aklınızdaki tüm soruları cevaplandırmak için 0(232) 202 25 60 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.