Bize Ulaşın
img img
FRANCHISE

Gofrette Franchise Fırsatları

Franchise sisteminin sunduğu avantajlardan marka adına olabilecek en üst seviyede faydalanan Gofrette, kaliteyi ve lezzeti hizmet anlayışından ödün vermeden tüm misafirlerine sunmayı hedeflemektedir.

Kısa sürede sektörde yakalanan başarının sürekliliğini sağlamak adına Gofrette, özveri ile çalışmaya devam etmekte ve her geçen gün ailesine yeni bir üye katarak kalitesini ve lezzetini kanıtlamaktadır.

NEDEN GOFRETTE?

Gofrette Franchise Avantajları

Gofrette, tüm tecrübe ve pazar hakimiyeti sayesinde girişimcilerine pazarda bir adım önde olmalarını sağlayacak tüm imkanları sunmaktadır.

Gofrette yatırımcılarına, iş modellerini doğru çalıştırmak için gereken tüm eğitimleri, marka bilinirliği ve güvenilirliğini sağlayan tüm pazarlama çalışmaları ve stratejileri, kolay kredi ve yatırım kaynağı imkanları, tedarikçilerle güçlü ve avantajlı fiyat anlaşmaları, stratejik olarak doğru belirkenmiş bir konum için danışmanlık, satış, reklamcılık ve hesapların yönetimi gibi birçok konularda destek sağlar.

FRANCHISING SİSTEMİ

Nasıl Çalışıyor?

01
1. Adım

Ön Başvuru

Franchise talepleri içi başvuran kişi gofrette.com.tr sitesi üzerinden başvurusunu firmaya iletir.

02
2. Adım

Ön Görüşme ve İş Planı Sunumu

Başvuru yapan Franchise adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için şirketimize davet edilirler. Ön görüşmesi olumlu geçen Franchisee adaylarımızdan yönetim kurulumuza sunması için bir İş Planı ve bölge pazar araştırmasını da içeren iş planı istenir.

03
3. Adım

Oryantasyon ve Hazırlık

Adayın ve personelin eğitim süreci başlar, bu eğitimlere tam anlamıyla katılım zorunludur. Aynı dönemde lokasyon tespiti, yönetimin onayına sunulması, kiralama, dekorasyon faaliyetleri başlar. Şubelerde ve standlarda pratik ve teorik eğitimler alınır.

04
4. Adım

Kontrat ve Açılış

Eğitim süreci esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmamış ise Franchise sahibi ile kiralama işlemleri tamamlanır ve kira kontratı imzalanır. Faaliyete geçmeden önce Franchise sözleşmesi yapılır.

Sıkça Sorulan Sorular

img img

31 Mart 2022 tarihinde açıklanan veriler doğrultusunda Gofrette 20'si İzmir vapurlarında, 1'i Ege Üniversitesi'nde olmak üzere toplamda 21 tane şubesi bulunmaktadır.

Gofrette franchise ortalama kâr marjı hangi markanın franchisee yetkisinin alındığına göre değişiklik gösterebilir.

Franchise ve franchisor arasındaki anlaşmanın geçerli olduğu süre franchise süresi olarak tanımlanabilir. Bu süre markadan markaya değişiklik gösterir. Gofrette Franchise süresi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Yatırımcının, franchise veren markaya ya da marka tarafından yetkilendirilen master franchise’ye marka, isim ve/veya sistemi kullanma hakkı karşılığında ödediği başlangıç bedelidir. Franchise bedeli markalar tarafından belirlenir ve markadan markaya değişiklik gösterebilmektedir.

Franchise almak için gerekli şartlar markaların beklentileri ve kriterleri doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Franchise yatırım şartları hakkında kesin bilgi almak için franchise başvuru formunu doldurarak danışmanlarımızdan ücretsiz bir görüşme talep edebilirsiniz.